Belediye Başkanımız Recep Yakar

Ana Sayfa » Duyurular, ,Güncel Haberler, ,Manşet" » Belediye Başkanımız Recep Yakar

yakar_aydin1Belediye Başkanımız Recep Yakar, Giresun Üniversitesi Genel Sekreterliğine atanan Av. Kadir Aydın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 2004 – 2014 yıllarında 2 dönem Bulancak Belediye Başkanlığı görevlerinde bulunan ardından ise Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nda daire başkanlığı yapan Av. Kadir Aydın Giresun Üniversitesi Rektörlüğü Genel Sekreterliğine atandı. Başkan Yakar ziyaretinde “Eski Belediye Başkanımız Av. Kadir AYDIN’a yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. Giresun Üniversitesinde değişimi ve yenilenmeyi yakından takip ediyoruz. Sayın Rektörün ve ekibinin güzel bir ekip olduğu kanaatindeyim. Üniversitemizi ilimizde ve ilçemizde hak ettiği noktaya getireceğine inanıyorum. Bir kez daha Rektör Coşkun’a ve yönetim ekibine başarılı çalışmalar dilerim.
Bulancak’ta fakülte olmalı
Yakar, “Böyle değişen ve gelişen bir üniversiteyi Giresun’da izlemek çok güzel. Giresun’a en yakın ve en büyük ilçe konumunda olan Bulancakımıza bir fakülte bekleyişimiz devam etmektedir. Yeni Bulancak dediğimiz ilçemiz bir 4 yıllık bir fakülteyi hak ettiğini düşünüyoruz. Üniversite yerleşkesinin Giresun’un en batısında olması ve Bulancak’a 5 dk uzaklıkta olması ilçemiz için bir avantaj olduğunu düşünüyorum” dedi.
Belediye Başkanımız Recep Yakar’ın Genel Sekreter Aydın’a ziyaretinde Kovanlık Belediye Başkanı Mehmet Küçük eşlik etti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

T.C CUMHURBAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
  • Cemal TANÇok güzel teşekkürler başkanım
  • RamazanBaşarılarınızın Devamını diliyorum.

FACEBOOKTA BİZ