Başkan Yakar, gençlerin vefa gecesine katıldı

Ana Sayfa » Güncel Haberler, ,Manşet" » Başkan Yakar, gençlerin vefa gecesine katıldı

Belediye Başkanımız Recep Yakar, AK Parti Gençlik Kollarının düzenlediği Vefa ve Kardeşlik Buluşmasına katıldı. AK Parti Bulancak Gençlik Kolları, Ak Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar Gençlik Kolları yönetim kurullarında görev alan gençlere yönelik Vefa ve Kaynaşma Programı düzenledi. Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Karabulut ve yönetimi tarafından düzenlenen programa katılan Başkan Yakar konuşmalarına böyle anlamlı bir program tertip eden Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Karabulut’a teşekkür ederek başladı. Başkan Yakar “Karşımda muhteşem bir tablo görüyorum. Burada bulunan ve bulunmayan arkadaşlarımıza omuz omuza, yürek yüreğe bir çok çalışmalara imza attık. Burada ilçe başkanlığım döneminde beraber çalıştığımız arkadaşlarımızda var. O günler zor günlerdi. Bizi O günlerden bugünlere getiren Allah’a hamd olsun.” dedi.

YAKAR, “MESELE DOĞRU SAFTA YER ALMAK”

Yakar “Bu dava burada hiç birimiz olmadan da yürür, Recep Yakar olmadan da bu dava yükselir. Önemli olan burada, nerede durduğumuzdur. Hakkın davasına nasıl hizmet ettiğimizdir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve inandığı hak davanın bir neferi olarak her makamda çalışmak bizim en önemli vazifemizdir” dedi.

REFERANDUM İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMALIYIZ.

16 Nisan Referandumu için bugünden itibaren ev ev, kapı kapı dolaşarak var gücümüzle çalışmalıyız diyen Başkan Yakar “16 Nisan Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi halk oylaması için her zaman olduğu gibi bugünde gece gündüz çalışmalıyız. Sistemi çok iyi anlayıp, çevremize çok iyi anlatmalıyız.” dedi. Gecede Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi sinevizyonu izlenerek Gençlik Kolları Başkanlarına plaketler takdim edildi

.unnamed (9)DSC_1420

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

T.C CUMHURBAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
  • Cemal TANÇok güzel teşekkürler başkanım
  • RamazanBaşarılarınızın Devamını diliyorum.

FACEBOOKTA BİZ